Wie zijn wij?

Wie is CM projects

Wij zijn een dynamisch uitzendbureau, gespecialiseerd in het uitzenden van (internationale) technici, zoals lassers, monteurs en trailermonteurs. Wij hechten veel waarde aan het opbouwen van klantrelaties voor de langere termijn. Met een vaste pool van (internationale) vakmensen gaan we langdurige trajecten aan met klanten. Persoonlijk omdat wij al onze kandidaten persoonlijk kennen en daarom precies weten wie bij welk bedrijf past.

Snel schakelen, een groot netwerk, kennis en expertise van de markt maakt dagelijks het verschil bij onze klanten en personeel.

 

 

Ons team:


Coen Mutsers                                                   Twan Brouwers
Commercieel Directeur                                      Financieel Directeur
040-7676015                                                      040-7676015
06-83444967                                                      twan@cmprojects.nl
coen@cmprojects.nl


Erik Bremer                                                                Kim van Diepen                                  
Accountmanager                                                         Technisch commercieel medewerker
040-7676015                                                               040-7676015
06-13136699                                                               06-83573486
erik@cmprojects.nl                                                      kim@cmprojects.nl

 


Jill van Diepen                                                   Rinie van Noorwegen
Backoffice                                                            Backoffice
040-7676015                                                       040-7676015
jill@cmprojects.nl                                                rinie@cmprojects.nl


Wil Mutsers                                                         Klik hier voor onze vacature
Accommodatiebeheerder
040-7676015



Laatste vacatures

Tig lasser

Tig lasser


  • Helmond
  • 40 uur

Lees meer
Assemblagemonteur

Assemblagemonteur


  • Eindhoven
  • 40

Lees meer
Trailermonteur

Trailermonteur


  • diverse
  • 40

Lees meer

Niks missen van al ons andere nieuws?

 
 

Partner
in personeel

Bezoek ons